Kadınları Etkileme Yolları – Bir Kızı Etkilemek İçin 7 Yol

Kadınları Etkileme Yolları – Bir Kızı Etkilemek İçin 7 Yol

 

Bundan sonra bu bloga gün aşırı kadınları etkileme yolları, çekici bir kızı etkilemek konularında minimum bir makale yazmaya karar verdim.

Birazdan yazdıklarımı hayatınıza uygulamak için umutsuz bir duygusal olmak yahut gündelik ilişkiler arıyor olmak mühim değil. Yazdığım şeyleri her erkek hayatının belli bir bölümünde muhakak deneyimlemiştir yahut edecektir.

İnsanlar, onları kendine aşık etmesini bilen karşı cinse karşı kuvvetli bir cazibe hissi duyar. Ve ister uzun süreli ister kısa süreli ilişkiler isteyelim, ister aşk ister eğlence arayalım, her ilişki çekicilik ile başlıyor ve bu çekicilik ilişkinin bütün ömrünü de kapsıyor. Böyle olmazsa ilişkiler de problemler başlıyor.

Şimdi konumuza başlayacak olursak:


Kadınları Etkileme Yolları, Çekici Bir Kızı Etkilemek #1 – Diğer Erkeklerin Varlığı Sizi Etkilemesin

Ona bir şey söylemeden önce her zaman iki kez düşünmelisiniz, hele ki bu başka bir erkekle ya da onun hoşlanmayacağını tahmin ettiğiniz türden bir konuyla ilgiliyse.

Çağrılarınıza cevap vermiyorsa veya dikkatini kafedeki başka bir erkeğe veriyorsa, küçük bir çocuk gibi köşeye sinmeyin. Ve en önemlisi de bu sebeple ona karşı tavır takınmayın.

Size karşı bir açıklama borçlu değil. Unutmayın ki, bir kadını etkilemek çaba sarf etmeyi gerektirir ve kimi zaman onu etkilemeye çalışan tıpkı sizin gibi başka erkekler olacaktır.

 

#2 – Geceleri Onun Düşüncelerini Meşgul Edin

Gece vakti, aranızdaki samimiyeti artırmanın en iyi zamanıdır. Geceleri arada sırada ona telefonda mesaj yazarak başlayın ve onu geceleri daha sık aramakla devam edin yolunuza. Onun ilgisini çeken şeylerden konuşmaya devam edin.

Zamanla size daha fazla ısınacak ve hatta her gece sizinle konuşmayı dört gözle bekleyecektir. Bir kızı etkileme yolları arasında en önemli konulardan biridir bu.

Eğer bu kızı sıkça arayan başka bir erkeğin varlığından haberdarsanız, onu yarım saat önce arayın ve ilginç bir sohbet başlatın. Sizinle konuşmaktan hoşlanırsa, diğer erkeğin çağrısını boş verebilir. Tabi bu sohbetinizin harika geçmesine de bağlı bir şey. (Okuyun: Kızlarla Konuşulacak Konular – Etkili 11 Konu Ve Daha Fazlası… )

 

#3 – Ona Açılın

Hoşlandığınız kızla aranızda bir bağ oluşturabilmenin en iyi yolu onunla hiç kimsenin bilmediği gizli bir ilişki oluşturmaktır.

Sadece ikinizin olduğu ve geceleri paylaştığınız gizli sohbetler ilişkinizi çok daha heyecanlı ve gizemli hale getirir.

Şimdi bunu bir sonraki seviyeye taşıyın ve hoşlandığınız kızla kendiniz hakkında başka kimsenin bilmediği sırları paylaşın.

Özellikle eski ilişkilerinizden bahsedin. Bir kaç gece sonra bu tür bir konuşmanın cinsel bir temaya dönüşmesi çok muhtemel.

Bunlarda İlginizi Çekebilir:  

Öneriyorum: Bir Kızı Aşık Etmenin 46 Yolu

Yeni Makale: Bir Kızı Etkilemek İçin 7 Yol - Okumak İçin Buraya Tıklayın

Bir Kızı Nasıl Kendine Aşık Edersin?

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

Ya da onun tanımadığı bir kızla yaşadığınız sorunlardan bahsedin.

Neler olduğunu merak edecek ve her gece sohbetinizde o gün neler yaşadığınızı merak edecektir.

Kişisel detaylarınız hakkında ne kadar çok şey bilirse, kendisi de kendi sırlarını dökmeye o kadar açık olacaktır.

Ve bunu yapmaya başladığında size daha yakın hissetmeye başlayacak ve sizi daha sık düşünecektir. Bir kızı etkilemek için önce çekicilik sonra bağ oluşturmalısınız.

 

#4 – Arkadaşlarını Kazanın

Arkadaşlarının çoğunu tanıyorsanız onlara karşı ılımlı olun. Bu elbette zorunlu değil ama kız arkadaşınız arkadaşlarıyla sizin hakkınızda konuşmaya başladığında, sizin hakkınızda iyi şeyler söylemeleri her zaman iyi bir şeydir.

Etkilemeye çalıştığınız kızın en iyi arkadaşı olarak gördüğü bir kız var mı?

Eğer en iyi arkadaşı varsa, en başta gözüne girmeniz gereken kişi odur.

Ona karşı da nazik olun ve onunla arkadaş olmaya çalışın. Ve bu en iyi arkadaş, sizinde iyi bir arkadaşınız olduğunda, “yanlışlıkla” hoşlandığınız kızdan bahsedin.

Eğer en iyi arkadaşı etkilemişseniz, sizin tarafınızı tutarak, hoşlandığınız kızı ikna etmeye çalışır. Ve bu işinizi büyük oranda kolaylaştırır. (Okuyun: Kadınlara Nasıl Davranılmalı )

 

#5 – Kendinize Bağımlı Hale Getirin

Kadınları etkilemek için onları kendinize bağımlı kılın.

Sizin için çıldırdığından emin olmadığınız sürece ona aşık olduğunuzu söylemeyin.

Onunla güzel vakit geçirmeye odaklanın, ama elbette onu etkilemek için çok çabalamayın.

Onun kalbini kazanmaya çalıştığınızı çok fazla belli ederseniz (örneğin çiçekler alarak ya da romantik şeyler söyleyerek) ilişkinin bütün gizemini yok etmiş olursunuz.

Bırakın onun hakkında ne düşündüğünüzü merak etsin.

Ona iltifat edin, yanında olmasını özlediğinizi söyleyin, keşke şimdi yanımda olsaydın diyebilirsiniz de. Ama ondan hoşlandığınızı ya da onu sevdiğinizi hemen söylemeyin.

Ve sizi gerçekten çekici bulduğundan emin olduğunuzda ona aklınızdakileri söyleyebilirsiniz. 

 

#6 – İlk Anlar

Konu güzel bir kızı etkilemek olunca bir çok şey kıza bıraktığınız ilk izlenime bağlıdır.

Erkekler bakımlı ve neşeli bir enerjisi olan kızlara tutkundurlar. Ve kızlar da bundan farklı değil aslında.

Yakışıklılık, temel kriterlerden biri değil kızlar için ancak bakımlı olmak ve doğru enerjiye sahip olmanız bir kızı etkilemek için elzem konular arasında.

Bir sokakta yürürken ya da bir kafe de otururken yanınızdan bir kız geçtiğinde onun hakkındaki ilk gözlemleriniz nelerdir?

Yüzünü kesinlikle fark edersiniz, vücudunu ve davranış şeklini de.

Kızlar da aynı şeyleri fark ediyorlar.

Bu içgüdüsel bir şey. Sizi fark ettiğinde sadece bir kaç saniye içinde hakkınızda bir fikir sahibi olur. İşte bu bir kaç saniye için hazırlıklı olmalısınız.

Eğer güzel bir kızı etkilemek istiyorsanız ona iyi bir izlenim bıraktığınıza emin olun. Eğer bunu yapabilirseniz, karşınızdaki kız hakkınızda daha fazla şey bilmek isteyecek hatta sizin ilginizi çekmeye çalışacaktır.

 

Kadınları Etkileme Yolları, Çekici Bir Kızı Etkilemek #7 – Çekici Olun

Davranışlarınıza ve konuşma şeklinize odaklanın. Asil ama sıcakkanlı olmalısınız. Bu bir günde olabilecek bir şey değil elbette, ama bu konuyu hallettiğinizde her hangi bir kızı hiç çaba sarf etmeden kendinize çekebilirsiniz.