Kadınları Baştan Çıkarma Yolları – Baştan Çıkarmak İçin Kalıcı Öneriler

Kadınları Baştan Çıkarma Yolları – Baştan Çıkarmak İçin Kalıcı Öneriler

 

Kadınları baştan çıkarma yolları, yakışıklılıkla neredeyse hiç ilgili değildir. Hiç çirkin bir adamın yanında çok güzel bir kız görüpte “Bu nasıl olur ya!” türünden düşüncelere kapıldığınız oldu mu? Bu durumu sanırım dünyadaki her erkek yaşamıştır.

Flört ve baştan çıkarma konusu daha çok karakterimizle ve sosyal yetimizle alakalı bir konu. Ve işte bu yüzden, bu konuda yapabileceğimiz tonlarca şey var.

Bunların bir kaçını birazdan sizinle paylaşacağım ve yazımın sonunda da flört dinamikleri ve çekicilik bilimi üzerine en iyi eğitimi nerede bulabileceğinizi söyleyeceğim:

 

Kadınları Baştan Çıkarma Yolları – Baştan Çıkarmak İçin #1 – Anında Harekete Geçin

Hoşlandığımız kızla göz göze gelir gelmez, bir erkek olarak daha ilk saniyelerde onun ilgisine hükmetmeliyiz. Bunu doğru bir şekilde yaparsak kızın ilgisini çeker ve kızda güçlü bir etki bırakabiliriz.

Erkeklerin yaptığı büyük yanlışlardan biri de kızla önce arkadaş olup sonra sevgili olmaya çalışmaktır. Ki bu çalışma “Ben seni arkadaş olarak görüyorum” türünden laflarla biter her zaman. Çekiciliği tanışmanın ilk anlarından itibaren oluşturmaya başlamak gerekiyor, yoksa sonradan bir kızı baştan çıkarmak ya da onun bizi çekici bulmasını sağlamak çok yorucu olabilir. 

 

#2 – Isınma  

Yüzlerce kadın ve erkeğin olduğu bir parti ya da çalışma ortamındasınız ve çok hoşunuza giden bir kadının ilgisini nasıl çekeceksiniz? Yani sizi diğer yüz erkekten ayıran özellikler neler?

Her zaman yazılarımda bahsettiğim gibi, kadınları baştan çıkarmak istiyorsanız çekici bir yaşamınız olmalı ki insanlar sizin yanınızda olmayı istemeli… Bunu başarmak için çok zengin veya çok yakışıklı olmanız gerekmediğini her fırsatta belirtiyorum. Yazımın sonunda bunu nasıl yapabileceğinizi anlatacağım.

 

#3 – Duruş

Nerede olursanız olun, duruşunuza dikkat edin.

Sırtınız dik ve sanki bir savaşı kazanmış adamın edasıyla yürümeyi deneyin. Bir çok filmin son sahnesini hatırlayalım. Kahraman en son uçaktan iner ve kamera ona odaklanır çok yavaş hareketlerle ve kendinden emin bir duruşla yürüyen kahramanın yüzünde hafif bir gülümseme vardır. Zaferin nişanesi o küçük gülümseme ve duruş kadınların gerçekten en çok hoşuna giden şeydir. Kadınlar her zaman bir kazananla olmayı ister. Ve duruşunuz bunu göstermenin ilk ve en etkili yoludur.

 

#4 – Bakışlar

İlk olarak, o güzel bayana, onu tanımak istediğinizi bilmesine izin verin. Tabi çok da istekli görünmemeye de özen göstermelisiniz. Gözlerinizi kullanmanız yeterli olacaktır. Tek bir etkili bakış, aranızdaki ateşi yakacak kıvılcımı parlatacak, iki kalp arasındaki buzları eritmeye yetecektir. Hoşlandığınız kızı baştan çıkarmak için bakışlarınızı doğru kullanmak bu kadar önemli aslında.

Kulağa garip gelecek biliyorum ama ayna karşısında ‘ben çok çekiciyim.’ bakışını çalışmalısınız. Her sabah birkaç dakika kendinize ayna karşısında durun ve bakışlarınız arasında mutlaka en etkili olanını bulacaksınız. Bunun üzerinde çalışmanın en iyi yollarından birisi de çevrenizdeki kadınlar üzerinde etkisini denemektir. Kısa zamanda doğal ve size özgü etkili bir bakışa sahip olabilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir:  

Öneriyorum: Bir Kızı Aşık Etmenin 46 Yolu

Yeni Makale: Bir Kızı Etkilemek İçin 7 Yol - Okumak İçin Buraya Tıklayın

Bir Kızı Nasıl Kendine Aşık Edersin?

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

 

#5 – Onunla Uyumlu Olun

Enerjinizin birbirinize uyuyor olması kadınları baştan çıkarma yolları arasında bilinmesi gereken temel şeylerden bir tanesi.

Biriyle uyum içinde olmak ilişkilerdeki en önemli faktörlerden biridir . Hiç birbirinizden elektrik aldınız mı ? Siz ve eşiniz benzer iseniz (ve benzer olmalısınız!) Bu doğal gelecektir ve en çekici özelliklerinden biri olacaktır. Bu kural kadınlarla tanışırken de geçerlidir. Eğer bir kulüpte bir kızla tanıştıysanız enerjiniz onunkiyle uyuşmalıdır. Eğer bir kütüphaneye çok yüksek bir enerji ve mimiklerle girer ve kitap okuyan bir kızla tanışmaya çalışırsanız bu çok garip görünecektir. Yaydığınız enerjiyi bulunduğunuz ortama göre ayarlayın. 

 

#6 – Çeşitli Konularda Bilgili Olun

Eğer çok yönlü iseniz, o zaman konuşma konusu bulmakta asla sıkıntı çekmeyeceksiniz. Esnek olmak ve her türlü durumlara adapte olabilmek çekicidir. Bunun için fazlaca kitap okuyun, olabildiğince her konuyla ilgilenin, okulunuzdaki gruplara, aktivitelere, seminerlere katılın. Bu aktivitelere arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz ancak illa ki onlarında yanınızda olmalarına ihtiyacınız yok. Çünkü buradaki amaç çok yönlü biri olmak.

 

#7 – Hayatınızı Çekici Kılın

Kendinizi önemseyin. Kendinizi geliştirin. Hayatınızı çekicileştirin ve renklendirin. Kadınları etkilemenin bir sürü yolu varken en iyi ve kalıcı çözümü budur aslında. Hayatımızı çekicileştirmek…


Peki hayatımı çekicileştirmek için neler yapabilirim? Tenis kursu, dans kursu, şan kursu, dil kursu bu ve bu gibi kurslara yazılmayı düşünebilirsiniz mesela… Fitness a da gidebilirsiniz. Özetle hayatınızı pozitif aktivitelerle doldurun ve beyninizi pozitif düşünceyle besleyin. Böylece hem karakterinizi zenginleştirmeye hem de sağlıklı ve çekici bir hayata sahip olmaya başlarsınız. Tabi hayatımızı kadınlar için çekicileştirmiyoruz burası önemli…

Kadınları baştan çıkarma ya da anında tavlama düşüncesiyle bu yola girmek çok yanlış. Çünkü temelde bu inancın olması bizi muhtaç bir yapıya büründüreceğinden ne yaparsak yapalım kadınlar tarafından çekici bulunmamamıza sebep olacaktır bu durum. 

 

Kadınları Baştan Çıkarma Yolları – Baştan Çıkarmak İçin #8 – Uzmanından Yardım Almaktan Çekinmeyin

Biz erkeklerin özellikle kadınlar konusunda zorlandığımız durumlarda diğer insanlardan yardım istemek pek tercih edeceğimiz bir şey değildir. Egomuza yenik düşeriz. Çünkü bir erkeğin kadınlar konusunda yardım istemesini eziklik olarak görürüz. Halbuki bu düşünce çok yanlış olmasının yanısıra en zararlı inançlardan da biridir.

Şu gereksiz erkek gururu yüzünden belki de alacağımız tavsiyelerle kadınlar konusundaki tüm sorunlarımızı daha kolay çözebilecek ve hatta bu konunun en iyisi olabilecekken işi zorlaştırıyoruz. Yardım almaktan korkmayın!