Bir Kızı Kendine Aşık Etme Yolları

Bir Kızı Kendine Aşık Etme Yollarını Şimdi Öğrenin

 

İşte ilişkiler de seçen olma, bir kızı kendine aşık etme yolları.

Bu yazacaklarım bir erkeğin hayat felsefesi olmalı ve daha ilişkinin ilk saniyelerinden itibaren uygulamaya konulması en güzeli.Özellikle bir ilişki de kontrolü ve ipleri kendi elinize almak istiyorsanız bu yazacaklarım gerçekten önemli olacak.

 

Bir Kızı Kendine Aşık Etme – İlişkinin Kontrolünün Onda Olmadığını Hissettirin

İşte bir ilişki de seçen olmanın kısa bir özeti.

İlişki de pasif konumda olmak, kararları karşınızdaki kızın almasına izin vermek, kontrolün karşı tarafa geçmesini ve bir kızı kendine aşık etme yolunda çatlaklar oluşmasına neden olur sadece.

Eğer bir ilişkinin flört döneminde onunla saatlerce konuşup, her fırsatta onu arayıp gereğinden fazla ilgi gösterirseniz bu sizi kolay elde edilebilir kılacağı için, çekiciliğinizi neredeyse tamamen yok edecektir.

Öte yandan onun sizi takip etmesini ve sizi el üstünde tutmasını sağlayabilirseniz duyguları daha da kabaracaktır. Bunun yolu da hayatınızı çekici hale getirmekten geçiyor.

Kısacası ilişkilerde her şey çekicilik ile başlıyor ve bu çekicilik ilişkinin ömrü boyunca önemini korumaya devam ediyor. 

Biraz daha ayrıntıya girelim.

 

Bir Kızı Kendine Aşık Etme – Kararlı Olun

Bir kızı kendinize aşık etmek istiyorsanız, her zaman müsait olmamalı ve kararlı biri olmalısınız. Telefon konuşmalarını ve buluşmaları bitiren siz olun.

Onun sizi aradığından daha az arayın, mesela o size 3 mesaj atıyorsa siz ona 1 mesaj atın gün içinde.

Ancak ilginizi göstermeyi de ihmal etmeyin bu arada… Onun sizi takip etmesini sürdürmesi için ona kararında ilgi göstererek onu cesaretlendirmeye devam edin.

Eğer kolay elde edilebilir olursanız, tıpkı bir kedinin bir yün yumağından artık kımıldamadığı, tepki vermediği için sıkılması gibi kız arkadaşınız da ilgisini yitirecektir. Ve bu durum kızı kendinize aşık etmenizi imkansız kılacaktır.

Ve eğer çok fazla zoru oynarsanız da bu sefer de kendini sizden aşağıda görüp, gereksiz yere çabaladığını hissedip yoluna siz olmadan devam edecektir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir:  

Öneriyorum: Bir Kızı Aşık Etmenin 46 Yolu

Yeni Makale: Bir Kızı Etkilemek İçin 7 Yol - Okumak İçin Buraya Tıklayın

Bir Kızı Nasıl Kendine Aşık Edersin?

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

Bu ikisinin denge de olduğu yerse, onu sizi takip etmeye mecbur burakmaktır.

 

Bir Kızı Kendine Aşık Etme – Gizemli Olun

Eğer cevap vermek istemediğiniz bir soru sorarsa ona cevap vermek zorunda değilsiniz. 


Bu kural ilk çıkmaya başladığınız sıralarda HER ZAMAN genel geçer bir kuraldır.

Hatta bunu biraz daha ileri götürebilirsiniz.

Espiritüel Özgüven Tekniği bu tür durumlar için çok uygundur. Eğer nereye gittiğinizi sorarsa “Gönlümün götürdüğü yere” deyin mesela.

Ya da “Kaç yaşındasın” diye sorarsa, diğer insanlardan farklı bir cevap verin. Mesela çok ciddi bir yüz ifadesiyle “Doksan sekiz” demeniz bile gülmesine ve sizin gerçek yaşınızı daha da merak etmesine yetecektir.  KarizmaSırları.com adresinde Espiritüel Özgüven konusunda çok daha fazla şey öğrenebilirsiniz.

Hayatı ve ilişkileri gereğinden fazla ciddiye almamak ve rahat olmak kesinlikle çok önemli. Siz rahat olursanız etrafınızdaki insanlar da rahat olur çünkü.

 

Bir Kızı Kendine Aşık Etme – Tahmin Edilemez Olun

Sizin üzerinizde kontrolü olmadığını hissettirmenin bir başka yolu.

Unutmayın, bir insanı çekici bulmak biyokimyasal açıdan bakarsak, kontrolsüz olduğunu hissetmekle doğrudan bağlantılıdır.

Çünkü çekicilik dürtüsü ile kontrolünü kaybetme duygusu beynimizin aynı bölgesini uyarırlar.

Onun sizi avucunun içinde hissetmesini ya da sizi kontrol altına almasını istemediğinizi düşünüyorum.

Bu yüzden alışılmışın dışında tepkiler verin.

Hayatınızda olağan dışı aktivitelere katılın. En basitinden bir gün ona 3-4 sms birden yollayın, kimi zamansa ona cevap yazmanız için saatler geçsin. Ya da cevap yazmayın bile. Bir kızı aşık etmek için bu tür detaylar çok önemlidir.

 

Bir Kızı Kendine Aşık Etme – Bağımlılık Yaratın

Bir kızın size bağımlı olmasını ne sağlar, hatta saplantı derecesinde? Karmaşık işaretler!

Kadınlar bunu içgüdüsel olarak bilir ve bu oyunu oynamada biz erkeklerden çok çok iyilerdir. Kadınlar “buraya gel… hayır, git lütfen” oyununu oynamadan gerçek bir uzmandır. Bunu biraz da kendiniz kullanın.

Bir gün ona oldukça ilgi gösterin ama sonra birkaç gün ortalarda görünmeyin, sonra görüştüğünüzde ona aynı ilgiyi tekrar gösterin, hatta daha da fazla eğlenin ama bu sefer bir hafta görünmeyin ona. Bunun dozunu kendinize ve hoşlandığınız kızın karakterine göre kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. İki adım ileri bir adım geri.

Bu yolu izlerseniz bir kızı aşık etmek için çok daha az çabalarsınız.

 

Bir Kızı Kendine Aşık Etme – Ona Biraz Zorluk Çıkarın

Biz insanlar elde edemediğimiz şeyi isteriz. Bir çocuğa aynı oyuncağın sarı, mavi ve yeşil renkli olanlarını verirseniz, üçünü de isterler.

Ama mavi olanı alamazsın derseniz, sarı ve yeşil oyuncaklar anında unutulup mavi oyuncak için aşırı istekli hale gelirler.

Ve siz de bu mavi oyuncak olabilirsiniz. Onun kontrol edemediği erkek olun… bu mıknatıs gibi bir çekim yaratır.

Çünkü elde edemediğimiz şeyi daha çok istediğimiz gibi, elde ettiğimiz şeyden de bıkmaya meyilliyiz. Bunu bir düşünün…

Tabi burada şunu da belirtmem de yarar var. Asla kaba olmayın, mesela bir buluşmanızı iptal edeceksiniz bunu bir centilmen gibi halletmelisiniz, tabi eğer ilişkilerinizin sağlığına önem veriyor ve karşınızdaki insana ve en önemlisi kendinize saygı duyuyorsanız.

Her oyunda olduğu gibi aşk oyununda da teknikler, taktikler vardır. Ve aslında ilişkileri bu tür şeyler eğlenceli ve ilginç hale getirir.

Ancak şu var, bu tür teknik ve taktiklerin olabildiğince doğal seyrinde gelişmesi gerektiğini söylemem gerek.

Kadınların ilişkiler konusunda erkeklerden daha olgun olmasının nedeni biz erkekler dışarıda top oynarken onların kendi aralarında toplanarak ileri makyaj teknikleri ve dergilerden öğrendikleri flört taktiklerini aralarında tartışarak daha ergenlik çağlarında bu konuda uzmanlaşmasıdır.

Dolayısıyla, bu tür taktiklerin kasten yapıldığını hemen anlayabilirler de ve bu olursa da her hangi bir güven ya da saygıları kalmayacaktır size karşı.