Kızlarla Konuşma Yolları – Kızla Konuşmak İçin Bunları Uygulayın

Kızlarla Konuşma Yolları – Kızla Konuşmak İçin Bunları Uygulayın

 

Yazar: Ricci – KarizmaSirlari.com

Düzenleyen Ve Eklemeler: Deniz Ağırman (Ricci’ nin izniyle)

 

Kızlarla konuşma yolları üzerine yazacağım bu makalede, kızlarla konuşma sırasında karşılaşabileceğimiz engellerin üstesinden nasıl gelebileceğimizi ve etkili konuşmanın püf noktalarını sizlerle paylaşacağım. Eğer bir kızla konuşmak konusunda problemleriniz varsa bu yazımı sonuna kadar okumalısınız.

 

Kızlarla Konuşma Yolları – Kızlarla Konuşmak #1: Sizi Çekici Buluyor Mu?

Aslında her şey ne kadar çekicilik oluşturduğunuzla ilgili. Kızlarla konuşmak bir nevi sanattır. Çünkü bazı şeylerin dozunu iyi ayarlamanız gerek yoksa çekiciliğiniz tamamen kaybolabilir.

Örneğin “Kadınlar espirili erkeklerden hoşlanır” diye bir inanç var, bu doğru. Ama bu söylemden yola çıkarak bir çok erkeğin her iki lafında bir espiri yapmaya çalıştığına çok şahit oluyorum. İşte bu, bir kızla konuşma sırasında çekiciliği öldürebilecek kadar büyük bir yanlış.

Yerinde ve zamanında espiriler gerçekten harika etkiler yaratır. Ancak iki saniyede bir espiri yapmaya çalışmak sizi “ortamın eğlenceli çocuğu” gibi hatta daha da kötüsü bir şaklaban gibi görünmenize neden olur. Ve tabi sizi de yorar bu durum.

 

#2: Vücut Diliniz

İletişimin en büyük bölümünü sözsüz iletişim yani vücut dilimiz oluşturur. Ne söylediğimiz önemli elbette ama söylediğimiz şeylerin anlamına şekil verense vücut dilimizdir.

Kamburunuzu çıkararak, sıkkın bir şekilde “Selam” demek ve dışadönük, pozitif ve heyecanlı bir şekilde “Selam” demek arasında çok büyük bir fark var. Vücut dilimizde yapacağımız bir değişiklik, çekiciliğimizi anında değiştirecek güçtedir.

Bir kızla konuşma sırasında, çok gerekmedikçe öne eğilmeyin. Arkanıza yaslanın ve rahat konuşun. Kişisel bir soru soracağınız zaman izin istemeyin ve konuşmayı siz yönlendirin.

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir:  

Öneriyorum: Bir Kızı Aşık Etmenin 46 Yolu

Yeni Makale: Bir Kızı Etkilemek İçin 7 Yol - Okumak İçin Buraya Tıklayın

Bir Kızı Nasıl Kendine Aşık Edersin?

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

#3: Göz Teması Kurun

Kızlarla etkili konuşma yolları arasında en önemlilerinden biri göz temasını doğru kullanmaktır. Karizmatik olacağım diye, dik dik gözünü ayırmadan bakanlara da rastladım, gözlere hiç bakmayıp zemine veya başka yerlere bakarak konuşanlara da şahit oldum. Bende bu hatayı çok yapardım eskiden.

Bu konuda ilk adım, yaptığımız şeyin bize yararsız olduğunu fark etmek. Doğru göz temasıyla bir kızla konuşma esnasında kızın dikkatini istediğimi gibi yönlendirmek mümkün. Doğru vücut diline, doğru göz temasını da eklediğimizde kadınlarla iletişim konusunda bir çok sorunun üstesinden gelmiş oluruz. 

 

#5: Erkek Arkadaşı Varsa Diye Düşünmeyin


İlgimizi çeken bir kızla konuşma anında aklımızdan geçen bir çok sorudan biride bu.

Aslında bütün bu soruların tek bir çözümü olduğunu bilmemiz gerek.

Bu soruların hepsi AKLIMIZDA.

Yani gidip kızla konuşmadan durumun aklımızdaki gibi olup olmadığını bilemeyiz – ki konuşmaya başladığınızda göreceksiniz ki aslında ortada hiçte büyütülecek bir şey yok.

Kafamızda kurduğumuz olumsuz düşüncelerin yakınından bile geçmiyor kızlarla konuşma anları.

Yeter ki centilmen ve espirili bir şekilde gidip konuşmasını bilelim.

Bu küçük sorun hala aklınızdaysa, şöyle bir önerim var. Bunu ona sorun.

Bir iki kere bakıştıktan sonra gidip özgüvenli bir şekilde şunu sormak hem espiritüel hem de konuşmayı başlatmak içinde çok iyi bir fikir, bunu bir çok kez uyguladım ve öğrettim.

En fazla iki kez bakıştıktan sonra yanına gidip: “Erkek arkadaşını mı bekliyorsun?” (hafifçe gülümseyerek)

“Olduğunu nereden çıkardın ki? : )” (Kızın verdiği karşılık önemli değil)

Sen: “Başını derde sokmak istemedim sadece.”

Veya konuşmaya başladıktan sonra laf arasında da sorulabilir bu soru. Kızlarla konuşmak için kullanabileceğiniz ve bu örneğin temelini oluşturan tekniği birazdan anlatacağım.

 

#5: Bu Senaryonun Kısa Bir Analizi

Kadınlar doğuracak taraf olmalarından dolayı, bir cümlenin düz anlamı değil derin anlamıyla ve bir sözün yansıttığı duygularla ilgilenirler. Bir kızla konuşma sırasında bunu mutlaka aklınızda tutun.

Yukarıda verdiğim cümle örneği, özgüven yansıtan vücut dili ve ses tonlaması ile sorulduğunda, hiç bir şekilde “gücü ona verdiğimiz” anlamına gelmez. Çünkü bunu sakin bir özgüvenle ve centilmence yapıyoruz. Ezik bir şekilde değil.

Ayrıca burada çekici bir şekilde farklı bir şey yapıyoruz:

“Erkek arkadaşını mı bekliyorsun” cümlesi bir kadının onayını aradığımızı ve gereksiz merak içeren bir soru gibi görünebilir çok çok güzel bir kızın gözünde. Özellikle doğru vücut dili ve ses tonuyla söylenmediği zaman.

Ancak sonra “Başını derde sokmak istemedim sadece.” dediğin anda her şeye bambaşka bir anlam yüklemiş oluyoruz. Aslında karşımızdaki, onunla sadece uğraştığımızı, kolay etkilenen biri olmadığımızı, çekici bir espiri anlayışına sahip olduğumuzu, kendimize çok güvendiğimizi ve daha milyonlarca şeyi… ben buna Espiritüel Özgüven diyorum.

 

#6: Espiritüel Özgüven Nedir?

Bundan 18 sene önce 105 kızla konuşmaya gitmek için kendi kendime yaptığım planda, bu tür tekniklerin varlığından bile haberdar değildim. Değil bu konuda bir uzman, daha internet bile yoktu o zaman. Ancak hem bu konunun tam olarak üstesinden gelmek hem de eğlenceli olmasından dolayı bunu yapmam gerektiğini hissettim. Bu konudaki ayrıntıları websitemde okuyabilirsiniz.

İşte bu süreçte ve sonrasında kadınlar konusunda bir eğitim almamış, hatta çoğu zaman yakışıklı ya da zenginde olmamasına rağmen kadınlar konusunda çok başarılı olan arkadaşlarla tanıştım. Bu insanlara “doğallar” diyoruz. Hani, “ya bunda şeytan tüyü” var dediğimiz erkekler vardır. Çok yakışıklı değildir hatta bizden daha az yakışıklıdır ama kızlarla konuşma konusunda her hangi bir problemi yoktur. İşte doğalları bu şekilde tanımlayabiliriz.

Kendi tecrübelerimden ve bu doğalları inceleyerek ve onlarla birebir olarak bu konu hakkında geliştirdiğim tekniğin adıdır Espiritüel Özgüven.

Sadece 2 saniye de milyonlarca çekici erkek özelliğini bir anda yansıttığınızı düşünün. Ve aynı zamanda bu teknik en çok, güzel kızlarda işe yarıyor. Yani 10 üzerinden değerlindirirsek 8 ve 11 lik kızlarda harikalar yaratıyor. 10 üzerinden 5-7 arası kızlar alınmaya çok meyilli oldukları için bu tekniği uygularken biraz temkinli olmak gerek.

Formül şu: Aynı anda aşırı özgüvenli ve espirili olmalıyız. Yani bir cümlemiz kendimize güvendiğimizi diğer cümlemiz ise espirili olduğumuzu göstermeli. Örneğin;

“Ayakkabıların çok güzelmiş” (2-3 saniye bekledikten sonra) “Onlarsız boyun 1.30 falandır her halde” (Çok güzel ve uzun bir kızsa bu söylenebilir)

Başka bir örnek;

“Çantan baya büyükmüş, içinde silah mı taşıyorsun” (Dediğim gibi çok güzel bir kıza söylenmeli bunlar) 

Espiritüel Özgüven tekniği hakkında bütün ayrıntıları öğrenmek istiyor musunuz?