Kızı Kendine Aşık Etme – Benim Hikayem

Kızı Kendine Aşık Etme – Benim Hikayem

 

Herkese Selamlar. Ben Deniz Ağırman, siteme hoşgeldiniz. Eğer hoşlandığınız bir kızla tanışmanın ve onu kendine aşık etmenin en iyi yollarını arıyorsanız bu websitesini bulmanıza gerçekten sevindim ve bu yazımı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim.

Çünkü birazdan hoşlandığım kızlarla artık nasıl istediğim zaman tanışabildiğimi anlatacağım. Neleri denedim, neler işe yaradı neler işe yaramadı ve bu konuda bana en çok yardımcı olan şey neydi, hepsini bulacaksınız.

 

Kızlar Konusunda Ben Tam Bir Eziktim

Utangaçlığımı yenmek, istediğim insanla rahat bir şekilde konuşabilmek ve en önemlisi de hoşlandığım kızlarla tanışabilmek istiyordum. Bütün günümü xbox oynayarak ya da bilgisayar başında geçiren biri olarak, bu bana uçuk bir şey gibi görünüyordu. İnsanlarla kaliteli iletişim kurmak bir yana dursun, bir kızla tanışmak öyle mi? Hem de ne zaman istersem? Bu kesinlikle imkansız görünüyordu bana.

Köşe de oturup insanları seyreden biri olmaktansa onların arasına karışıp sosyal olmayı ben de istiyordum. İnsanları gözlemlemekte hoşuma gidiyordu ama sosyal biri olmak istiyordum ben de herkes gibi ve bunu nasıl yapacağım konusunda en ufak bir fikrim yoktu.

Ne ailem, ne öğretmenlerim ne de arkadaşlarımın bu konuda fikri vardı. Yani bu konuda fikrine güvenebilecek, beni yönlendirecek kimse yoktu etrafımda. Ve de her yerde kendin ol lafını duymaktan da sıkılmıştım. Ben zaten kendimdim, ama aradan yıllar geçmesine rağmen hala olduğum yer de sayıyordum.

Aslında şu anda da kendimim zaten, kendi en iyi halim. Ya da en azından elimden geldiğince öyle olmaya çalışıyorum ve bu da artık fazlasıyla yetiyor zaten.

Yalnızlıktan ve ne yapacağını bilmemekten artık bunalmıştım. Bu konuda belki de farklı bir yaklaşım denemeliyim dedim kendime. Ne olursa olsun bunun bir yolu olmalıydı. Bu konuda kendimi geliştirmek için elimden geleni yapacaktım.

İnternette araştırmaya başladım böylece. NLP diye bir bilim dalı var. Bu konuda günlerce araştırma yaptım ve makaleler okudum. Hatta üniversite de 6 saatlik bir seminer verilmişti, ondan sertifikam bile var. Ve.. evet kendimi çok daha iyi hissediyordum ama aşk hayatım da her hangi bir gelişme görmemiştim, zaten nlp de nasıl daha başarılı olunur üzerine genel bir bilim dalı. Yani özel olarak bu konuyla ilgili değil.

Sonra hipnoz ve telkin mp3lerini denedim. NLP ile ilgilenen herkes illaki bunları da denemiştir sanırım. İlk bir kaç gün güzeldi beğendim. Ama daha sonra sıkmaya başladı hep aynı şeyleri tekrarla dur. Her hangi bir mantıkta göremiyordum açıkçası.

Sonra iki arkadaşım (zaten toplasan 6-7 arkadaşım vardı) kendi aralarında konuşurlarken kulak misafiri oldum, bir websitesinden bahsediyorlardı. Adam çok güzel yazıyormuş ve websitesi tamamen flört ve kadınlar üzerineymiş. Tam da bunu istiyordum.

Sitenin adı KarizmaSırları.com du. Eve dönünce ilk işim bilgisayarımı açıp hemen bir bakmak oldu. Site gayet temiz, profesyonel bir şekilde hazırlanmıştı ve tamamen flört ve ilişkiler üzerineydi. İlk izlenimlerim tam 18 yılını bu konuda araştırma ve tecrübelerde bulunmuş bu konuda insanlara birebir eğitimler veren birinin sitesiydi. Olur olmaz heyecanlandım.

Aradığım kaynak buydu. Hem de ne kaynak. Eposta abonesi oldum önce. Neredeyse her gün beni ekrana yapıştıran inanılmaz yararlı makaleler gelmeye başladı epostama. Hem de tamamen ücretsiz. (Sadece bu websitesi için yazdığım 2-3 makale için 2 günümü harcadığımı düşünürsek kim bilir Ricci ne kadar zaman harcadı)

Ama tabi konu internet olunca ister istemez ön yargılıydım. Yazılar, makaleler süperdi ama ücretli yayınları da vardı. Kendi kendime ya bu ücretsizler bu kadar sağlamsa kitaplarında ne yazdıki bu adam diyordum. Çekici İletişim Setine bir kaç dakika göz atıp kapatmıştım.

Bunlarda İlginizi Çekebilir:  

Öneriyorum: Bir Kızı Aşık Etmenin 46 Yolu

Yeni Makale: Bir Kızı Etkilemek İçin 7 Yol - Okumak İçin Buraya Tıklayın

Bir Kızı Nasıl Kendine Aşık Edersin?

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

 

Bir Kızı Kendine Aşık Etmek Göründüğünden Zormuş… Baya Zormuş

Aradan belki 1 hafta geçti. Hoşlandığım bir kızla tanışmak istemiştim. Daha önce de bakışmıştım bu kızla. Şimdi de kampüsteki kafeterya da masalarımız yan yana denk gelmişti ve bana baktığını gördüm. Sevinçle heyecanın karışımı bir hisle ben de ona bakmıştım ama nutkum tutulmuştu!

Aklım durmuştu, ne yapacağımı ne söyleyeceğimi bilmiyordum. Kız neredeyse ağzımın içine bakıyordu. İki çift laf etsem belki bir şeyler olacaktı ama o laflar ağzımdan çıkmıyordu. Yerimden bile kalkmak 200 kilo ağırlık kaldırmaktan daha zordu. Kalbim deli gibi atıyor engel olamıyordum bu duruma.

Konuşamadım. Hiç bir şey yapamadım, ve kız kalkıp gitti arkadaşlarıyla.

Kendime ne kadar sövmüştüm. Ulan bu kadar nlp okudun yuh şunu bile yapamadın mı diye diye kendimi paralıyordum. Bir daha ki sefere kesin konuşcam diye kendime söz verdim… Tabi bir daha ki sefer hiç olmadı bu kızla. 1 hafta sonra tekrar gördüğümde başkasıyla çıkmaya başlamıştı bile… Belki de bir adım atsam yanında ki adam ben olabilirdim.

Yaşadım ve gördüm ki bu gerçekten de göründüğünden zor bir durum. Bir uzmanından yardım almak şart. Ve adam akıllı Ricci’ nin çekici iletişim setini gözlem altına aldım. İnternette de araştırma yaptım her hangi bir olumsuz bir şey görmedim, hatta nereye baksam başka sitelerle yaptığı röportajlar, makaleleri ve güzel yorumları gördüm. Halbuki bizim milletimiz insanları karalamayı baya sever.

Sonrasında bir baktım ki adam zaten yasal olarak çalışıyormuş, devlete vergisini ödeyen gerçek biriymiş. Öyle kafasına göre bir site açıp vergi kaçırarak bütün parayı cebe indirmeye çalışan parazitlerden değilmiş. Öncelikle bu gerçekten önemliydi benim için.

Size bir tavsiye, paypal ya da havale bilgileri var diye para isteyen sitelere kanmayın. Devlete vergisini ödeyen, mümkünse bir şirket olarak çalışan siteleri tercih edin internette alışveriş yaparken. Buna dikkat ettiğiniz sürece internetten alışveriş son derece güvenli, ben yıllardır yapmaktayım. Bir marketten alışveriş yapmaktan hiç bir farkı yok internetten alışverişin.

İşte budur dedim, düşünsenize 18 senelik bir tecrübeyi bir kaç saatte kendinize katacaksınız. Bu kadar emek harcamış, profesyonel çalışan gerçek bir uzmandan. Bu gerçekten paha biçilemez bir şey.

Ne kaybederim ki dedim ve ertesi gün Ricci’ nin bu Çekici İletişim Setini satın aldım. Bu set tamamı bilgisayara indirilebilen dijital yayınlardan oluşuyor.

Satın alma işlemim tamamlanır tamamlanmaz indirme sayfasına yönlendirildim. İnternetin bir başka güzel tarafıda bu, kargo beklemek ya da kargoyla ilgili her hangi bir aksaklık yaşamıyorsunuz. Anında indirme sayfasına yönlendirildim.

Ve iki dakika sonra okumaya başladım tüm seti.

Bu tüm set toplam 450 sayfa ve artı olarak 3,5 ses kaydından oluşuyor ve Ricci aynı zamanda hayat boyu eposta danışmanlığını da ücretsiz veriyor seti alanlara. Evet HAYAT BOYU. Yani sette bulamadığım bir konu, ya da günlük hayatımda karşılaştığım aşk hayatımla ilgili sorunlar olsa dahi Ricci ye bu tür özel durumlar için danışabilecektim. İşte bu kesinlikle altın değerinde ve beni en çok cezbeden şeydi.

 

Çekici İletişim Setinin Artı Ve Eksi Yönleri

Bu set toplam 12 parçadan oluşuyor. En önemlileri hakkında fikirlerim şunlar oldu:

Sosyal İletişim ekitabı nasıl anında çekicilik oluşturabiliriz bunun üzerine muazzam değerli bir kitap. Ama kitabın ilk başları biraz yavaş başlıyor, daha sonra ardı ardına bombayı patlatıyor. Not alacak düzinelerce konu var. Ve bilmiyorum sayısını, onlarca cümle örneği ve teknik var.

Tanışma Anları TeleSemineri benim en çok ilgimi çeken yayındı. Bu yayın tanışma korkusunu nasıl yenebileceğimizden başlayıp birebir örnekler ve 21 günlük Tanışma Anları Egzersizine kadar her şeyi sunuyor. Olumsuz bir yan bulmam gerekirse, bu yayında sadece doğal tanışma cümleleri var. Doğal değilde ezbere tanışma cümleleri isteyenler için.. bilmiyorum bu kötü bir şey mi onu da bilmiyorum. Çünkü sonuç itibariyle anlattıkları son derece mantıklı ve KESİNLİKLE işe yarıyor. Benim gibi tipte işe yarıyorsa herkeste yarar.

Son olarak Online Flört ekitabı da adı üstünde internette arkadaşlık sitelerinde nasıl profil oluşturmam gerektiğinden başlayarak ta ilk buluşmaya kadar adım adım konu konu her şeyi yazmış Ricci hocam.

Özellikle Espiritüel Özgüven tekniği benim aşk hayatımı baştan sona değiştiren şey oldu ama asla Tanışma Anları TeleSemineri ve Online Flört ekitabında anlattıklarını da başka bir şeye değişmem.