Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

 

Güzel bir kadın nasıl erkeklerden hoşlanır bilmek mi istiyorsunuz? Öncelikle bir kızı etkilemek üzerine buradaki makalemi de okumanızı tavsiye ederim.

“Kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır” gibi klişe bilgiler aramadığınızı biliyorum. İşte size gerçekten faydası olacak kaliteli bilgiler.

 

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır #1 – Şık Bir Giyim Tarzınız Olsun

Güzel giyinmek sosyal statünüzü gösterir, fiziksel özellikleri ve kendinize özen gösterdiğinizi vurgular. Unutmayın, kadınlar kendisine bakmayan bakımlı olmayan bir erkeği gördüklerinde, o erkekle birlikte görünmemek için ellerinden geleni yapacaktır. Dolayısıyla ilk başta biraz masraftan kaçınmadan şık ama aynı zamanda tarz ve renk uyumuna sahip giysiler seçin. Örneğin, bir gömlek alırken bu gömleğin en az 3 giysinize uyumlu olmasına özen gösterin. Gerek tarz gerekse, renk açısından. Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır sorusuna ilk cevaplardan biri şık giyinen erkekler olmalı kesinlikle.

 

#2 – Aksesuarlarınız Sizi Yansıtsın 

Kadınlar kişiliğinizle uyumlu eşsiz aksesuarlar kullanan erkeklerden hoşlanır. Aksesuarlarınız merak ve güven uyandırır ve bu da kadınları çeker. Eğer bir kızın sizinle tanışmaya gelmesini istiyorsanız size küçük bir sır vereyim: Gerçekten ilgi çekici, göze çarpan ama aynı zamanda şık bir aksesuarınız olsun. Mesela başka bir dilde yazılmış bir kolye ya da dövme olabilir. Böylelikle kadınlar bu durumu sizinle tanışmak ya da muhabbetinize devam etmek için, yeni bir konu başlatmak için kullanabilirler. Ve sizden hoşlandıysa bunu kesin yapacaktır.

 

#3 – Tamamlayıcı Ayakkabılar

Tarzınızın tamamen uyumlu olması gerektiğini ne kadar vurgulasam azdır. En ufak bir uyumsuzluk karşınızdaki kadının gerçekten göründüğünüz gibi biri olup olmadığınız konusunda sizden şüphelenmesine neden olabilir. Kadınlar ilk önce erkeklerin nasıl bir ayakkabı giydiğine bakar. Ayakkabılar diğer bütün kıyafetlerden çok daha fazla anlatır kişiliğinizi. Ne giydiğiniz önemli değil eğer ayağınızda yepyeni tarz bir ayakkabı yoksa. Eğer tarz bir ayakkabınız yoksa onları edinin.

Kahverengi neredeyse her renkle uyumlu olduğu için garanti bir tercih olacaktır. Ancak yeri geldikçe yaratıcı seçimler yapmaktan da çekinmeyin.

 

#4 – Derin Ve Hakim Bir Ses Tonu Kullanın

Kadınlar tok ve derin bir sese sahip erkeklerden hoşlanır ve hatta onlara hayran olmuş bir şekilde dinlerler.

Sesiniz sizin hakkınızda çok şey söyler. Ses tonunun en belirgin olarak kullanıldığı yerler sanırım radyo kanalları ve belgesellerdir. Elbette bir çok montajla elde ediliyor bu kadar derin ve yönlendirici sesler. Ancak normal bir erkeğin sesini en az 10 kat daha etkileyici kılması için kısa süreli ve etkili bir eğitim yeterlidir. Hatta düzenli alıştırmalarla bir sonraki seviye olan “büyüleyici” bir ses tonuna sahip olmak gayet mümkün. 

Benim şahsen çok cılız bir sesim vardı ama Ricci’ nin Özgüven Nasıl Yansıtılır ekitapçığıyla sadece 3 günde çok daha tok bir sesim oldu. Zaman zaman hala verilen alıştırmaları tekrar ederim, sesimin zinde kalması için. Bir kadınla bir sonraki sohbetinizde, tok ve özgüvenli bir ses tonu kullanın ve tepkisinin nasıl değiştiğini kendi gözlerinizle görün.

 

#5 – Dik Bir Duruş Çok Şeyi Değiştirir

Kadınlar özgüvenli erkeklerden hoşlanır, bunu bilmeyen yoktur sanırım. Bu özgüveni göstermenin yollarından biri de vücut duruşumuzdur. Kadınlar, 1 saniye içinde sizin çekici olup olmadığınıza karar verir. İyi vücut duruşu, sağlıklı bir partner olduğunuzu gösterir ve kadınlar için çok çekicidir. Bunun için çok iyi bir alıştırma biliyorum:

Bunlarda İlginizi Çekebilir:  

Öneriyorum: Bir Kızı Aşık Etmenin 46 Yolu

Yeni Makale: Bir Kızı Etkilemek İçin 7 Yol - Okumak İçin Buraya Tıklayın

Bir Kızı Nasıl Kendine Aşık Edersin?

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

Bir duvara sırtınızı yaslayın ve topuklarınızdan başınızın arka kısmına kadar vücudunuzun olabildiğince bütün kısımlarının duvara temas ettiğine emin olun. 10 saniye boyunca bu şekilde durun ve bu halinizle bir kaç metre yürüyün ve ayna da vücudunuzun nasıl durduğuna da bakın. İlk başta rahatsız hissedebilirsiniz ancak yeni bir ortama girdiğinizde olabildiğince bu vücut duruşunu kullanmaya çalışın. 

 

#6 – Bir Lider Olun

Günlük hayatınızda bir lider ya da takipçi olmak sizin seçiminizde olan bir şey. Kadınlar, bir şey yapmak için başkalarının izni ve onayını arayan bir erkeğe saygı duyamaz. Tabi anne baba gibi gerçekten saygı duyulması gerekenler hariç. Bunda da aşırıya kaçmamak gerek tabi, çok fazla onlara bağımlı davranmak bir kadının gözünde çekiciliğinizi bir anda kaybetmenize neden olabilir.

Başkalarına liderlik etmeniz, onları yönlendirmeniz, organize etmeniz çok çekicidir ancak büyüklerinize saygıyı da eksik etmezseniz kız arkadaşınıza sınırlarınız olduğunu ve “gerçek” biri olduğunuzu göstermiş olursunuz. Kararları siz verin ve yol gösterin. Eğer liderlik konusunda bocalıyorsanız, bir liderin arkadaşı olmakta her zaman büyük bir artıdır. Bunu unutmayın.

 

#7 – Çocuklarla İyi Anlaşın

Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır sorusuna verebileceğim en önemli cevaplardan biri de çocuklarla iyi anlaşmaktır. Neden?

Çocuklarla ya da evcil hayvanlarla iyi anlaşmak bir kızın gözünde kesin artı puan kazanmanın yoludur. Canlılar ile iyi anlaşmak, korumak potansiyel olarak iyi bir eş olacağınızı gösterir. Bu da çok çekicidir.


Örneğin bir arkadaşınızın evine gittiniz kız arkadaşınızın da bulunduğu arkadaş grubunuzla ve o evde evcil bir kedi besleniyor. Neredeyse her zaman işe yarayan bir taktik biliyorum. Kediyle ilk karşılaşmanızda hiç yüz vermeyin, yanınıza gelmek ister. O zamanda onu alıp gayet sakin tavırlarla sizden uzağa başka bir yere koyun. Bu sefer ona dokunmuş olduğunuz için daha fazla yakın durmaya çalışır size. Kediler her gördüğü kişiden ilgi gördüğü için sevilmeye alışkındırlar. Ve bu döngüyü kıran biri onlara gerçekten farklı geliyor. Bir yandan arkadaşlarınızla muhabbet ederken kedinin size olan bu ilgisi ortamdaki kızların kesin ilgisini çeker ve tabi kız arkadaşınızın da. 

 

#8 – Disiplinli Olun

Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır sorusuna en iyi cevaplardan biri bu olmalı. İnsanlar yetkin bireyler tarafından çevrili olmak ister. Kız arkadaşınız kendi duygularına hakim olamadığı zamanlarda sizin için durumu kontrol altına almak mümkün ise, o iradeye sahip olduğunuzu görecek. Bu sizin hayatınızın kontrolünüzde olduğunu göstermektedir. 

Bu şekilde dengeli ve sakin bir hayata ve karaktere sahip olduğunuzu da ona göstermiş olursunuz.